BSC042NE7NS3GATMA1
Číslo produktu DigiKey
BSC042NE7NS3GATMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
BSC042NE7NS3GATMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
BSC042NE7NS3GATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BSC042NE7NS3GATMA1
Popis
MOSFET N-CH 75V 19A/100A TDSON
Podrobný popis
N-kanál 75 V 19A (Ta), 100A (Tc) 2,5W (Ta), 125W (Tc) Montáž na povrch PG-TDSON-8-1
Modely EDA/CAD
BSC042NE7NS3GATMA1 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
3,8V při 91µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
69 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
4800 pF @ 37.5 V
Rozptylový výkon (Max)
2,5W (Ta), 125W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
75 V
Dodávaná velikost pouzdra
PG-TDSON-8-1
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
4,2mOhm při 50A, 10V