BSC026NE2LS5ATMA1
Číslo produktu DigiKey
BSC026NE2LS5ATMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
BSC026NE2LS5ATMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
BSC026NE2LS5ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BSC026NE2LS5ATMA1
Popis
MOSFET N-CH 25V 24A/82A TDSON
Podrobný popis
N-kanál 25 V 24A (Ta), 82A (Tc) 2,5W (Ta), 29W (Tc) Montáž na povrch PG-TDSON-8-7
Modely EDA/CAD
BSC026NE2LS5ATMA1 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
2V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
16 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±16V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
1100 pF @ 12 V
Rozptylový výkon (Max)
2,5W (Ta), 29W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
25 V
Dodávaná velikost pouzdra
PG-TDSON-8-7
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
2,6mOhm při 30A, 10V