BSC025N08LS5ATMA1
Číslo produktu DigiKey
448-BSC025N08LS5ATMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
448-BSC025N08LS5ATMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
448-BSC025N08LS5ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BSC025N08LS5ATMA1
Popis
MOSFET N-CH 80V 100A TDSON-8-7
Standardní dodací lhůta výrobce
61 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 80 V 100A (Tc) 2,5W (Ta), 156W (Tc) Montáž na povrch PG-TDSON-8-7
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BSC025N08LS5ATMA1 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
2,3V při 115µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
55 nC @ 4.5 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
7500 pF @ 40 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
2,5W (Ta), 156W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
80 V
Dodávaná velikost pouzdra
PG-TDSON-8-7
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
2,5mOhm při 50A, 10V