BSC011N03LSIATMA1
Číslo produktu DigiKey
BSC011N03LSIATMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
BSC011N03LSIATMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
BSC011N03LSIATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BSC011N03LSIATMA1
Popis
MOSFET N-CH 30V 37A/100A TDSON
Standardní dodací lhůta výrobce
61 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 30 V 37A (Ta), 100A (Tc) 2,5W (Ta), 96W (Tc) Montáž na povrch PG-TDSON-8-7
Modely EDA/CAD
BSC011N03LSIATMA1 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
2V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
68 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
4300 pF @ 15 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
2,5W (Ta), 96W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
30 V
Dodávaná velikost pouzdra
PG-TDSON-8-7
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
1,1mOhm při 30A, 10V