BAS7004WH6327XTSA1
Číslo produktu DigiKey
BAS7004WH6327XTSA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
BAS7004WH6327XTSA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
BAS7004WH6327XTSA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BAS7004WH6327XTSA1
Popis
DIODE ARR SCHOTT 70V 70MA SOT323
Standardní dodací lhůta výrobce
35 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Diodové pole Sériové připojení s 1 páry 70 V 70mA (DC) Montáž na povrch SC-70, SOT-323
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BAS7004WH6327XTSA1 Modely
Kategorie
Rychlost
Malý Signál =< 200mA (Io), Libovolná rychlost
Výrobce
Infineon Technologies
Doba zpětného zotavení (trr)
100 ps
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 nA @ 50 V
Provozní teplota - přechod
150°C (max.)
Konfigurace diody
Sériové připojení s 1 páry
Způsob montáže
Montáž na povrch
Technologie
Schottky
Pouzdro
SC-70, SOT-323
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
70 V
Dodávaná velikost pouzdra
PG-SOT323
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) (na diodu)
70mA (DC)
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1 V @ 15 mA