2EDS7165HXUMA1
Číslo produktu DigiKey
448-2EDS7165HXUMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
448-2EDS7165HXUMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
448-2EDS7165HXUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
2EDS7165HXUMA1
Popis
IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 16SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
48 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polomůstkový IO hradlového řadiče Neinverzní PG-DSO-16-30
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
2EDS7165HXUMA1 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Napájecí napětí
20V
Výrobce
Infineon Technologies
Logické napětí - VIL, VIH
-, 1,65V
Řada
Výstupní špičkový proud (zdroj, aktivní zátěž)
1A, 2A
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Typ vstupu
Neinverzní
Stav součásti
Aktivní
Doba náběhu/doběhu (typická hodnota)
6,5ns, 4,5ns
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Konfigurace při buzení
Polomůstkový
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ kanálu
Nezávislé
Pouzdro
16-SOIC (0,295", 7,50mm šířka)