RH1V2-UDC24V
Číslo produktu DigiKey
1885-1550-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RH1V2-UDC24V
Popis
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Univerzální Relé SPDT (1 tvar C) 24VDC Cívka Průchozí otvor
Kategorie
Typ cívky
Neblokující
Mfr
Provedení koncovky
PC vývod
Řada
Napětí přítahu
19,2VDC
Balení
Hromadné balení
Napětí odpadu relé
2,4VDC
Stav součásti
Aktivní
Doba provozu
20 ms
Způsob montáže
Doba uvolnění
20 ms
Napětí cívky
Provozní teplota
-25°C ~ 70°C
Forma kontaktu
SPDT (1 tvar C)
Materiál kontaktu
Oxid stříbro-kademnatý (AgCdO)
Jmenovitý proud kontaktu
10 A
Schvalovací agentura
CE, CSA, cURus, TUV
Spínací napětí
240VAC, 30VDC - max.
Typ relé
Zátěž - max. spínací výkon
2400VA, 300W
Odpor cívky
750 Ohms
Proud cívky
32 mA