PS5R-VF24
Číslo produktu DigiKey
1885-1451-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PS5R-VF24
Popis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Podrobný popis
AC nebo DC Napájecí zdroj na lištu DIN 1 Výstup 24V 5A
Kategorie
Proud - výstup (max)
5A
Výkon (W)
120W
Řada
Izolační napětí
3 kV
Účinnost
89%
Provozní teplota
-25°C ~ 65°C (s poklesem výkonu)
Střídavé napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
4,76" D x 1,81" Š x 4,53" V (121,0mm x 46,0mm x 115,0mm)
Stejnosměrné napětí - vstup (min.)
100V
Stejnosměrné napětí - vstup (max.)
370V
Standardní číslo
Napětí - výstup 1
24V