PS5R-VB24
Číslo produktu DigiKey
1885-1648-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PS5R-VB24
Popis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 16W
Podrobný popis
AC nebo DC Napájecí zdroj na lištu DIN 1 Výstup 24V 650mA
Kategorie
Proud - výstup (max)
650mA
Výkon (W)
16W
Řada
Izolační napětí
3 kV
Účinnost
84%
Provozní teplota
-25°C ~ 75°C (s poklesem výkonu)
Střídavé napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
3,74" D x 0,89" Š x 3,54" V (95,0mm x 22,5mm x 90,0mm)
Stejnosměrné napětí - vstup (min.)
100V
Stejnosměrné napětí - vstup (max.)
370V
Standardní číslo
Napětí - výstup 1
24V