PS5R-VB12
Číslo produktu DigiKey
1885-1647-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PS5R-VB12
Popis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 16W
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
AC nebo DC Napájecí zdroj na lištu DIN 1 Výstup 12V 1,3A
Kategorie
Proud - výstup (max)
1,3A
Výrobce
IDEC
Výkon (W)
16W
Řada
Izolační napětí
3 kV
Balení
Hromadné balení
Aplikace
Nebezpečné lokality, Průmyslové, ITE (komerční)
Stav součásti
Aktivní
Účinnost
82%
Typ vstupu
AC nebo DC
Provozní teplota
-25°C ~ 75°C (s poklesem výkonu)
Počet výstupů
1
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, IP20, Univerzální vstup
Střídavé napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
3,74" D x 0,89" Š x 3,54" V (95,0mm x 22,5mm x 90,0mm)
Stejnosměrné napětí - vstup (min.)
100V
Schvalovací agentura
CE, cULus, TUV
Stejnosměrné napětí - vstup (max.)
370V
Standardní číslo
Napětí - výstup 1
12V