20799-030E-01
Číslo produktu DigiKey
5378-20799-030E-01TR-ND - Páska a cívka (TR)
5378-20799-030E-01CT-ND - Řezaná páska (CT)
5378-20799-030E-01DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
20799-030E-01
Popis
CONN FFC VERT 30POS 0.5MM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
30 Poloha FFC, FPC Konektor Kontakty, Vertikální - 1 stranný 0,020" (0,50mm) Montáž na povrch
Kategorie
Způsob zakončení kabelu
Se zářezy
Výrobce
I-PEX
Materiál kontaktu
Fosforový bronz
Řada
Povrch kontaktu
Zlatá
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Materiál tělesa
Polymer se strukturou kapalného krystalu (LCP)
Stav součásti
Aktivní
Materiál aktuátoru
Typ plochého konektoru
FFC, FPC
Vlastnosti
EMI stínění, přidržovací zařízení pro pájení
Způsob montáže
Montáž na povrch
Jmenovité napětí
50V
Typ konektoru/kontaktu
Kontakty, Vertikální - 1 stranný
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Počet pozic
30
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Rozteč
0,020" (0,50mm)
Jmenovitý proud (A)
0,5A
Koncovka
Pájecí materiály
Tloušťka povrchu kontaktu
1,25µin (0,03µm)
Tloušťka FFC, FCB
0,30mm
Barva tělesa
Béžový
Výška nad deskou
0,260" (6,60mm)