20527-015E-01
Číslo produktu DigiKey
5378-20527-015E-01TR-ND - Páska a cívka (TR)
5378-20527-015E-01CT-ND - Řezaná páska (CT)
5378-20527-015E-01DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
20527-015E-01
Popis
CONN FFC 15POS 0.3MM SMD R/A
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15 Poloha FPC Konektor Kontakty, Horní a spodní část 0,012" (0,30mm) Montáž na povrch, Pravý úhel
Kategorie
Způsob zakončení kabelu
Zkosený
Výrobce
I-PEX
Materiál kontaktu
Fosforový bronz
Řada
Povrch kontaktu
Zlatá
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Materiál tělesa
Polymer se strukturou kapalného krystalu (LCP)
Stav součásti
Aktivní
Materiál aktuátoru
Typ plochého konektoru
FPC
Vlastnosti
Přidržovací zařízení pro pájení
Způsob montáže
Montáž na povrch, Pravý úhel
Jmenovité napětí
50V
Typ konektoru/kontaktu
Kontakty, Horní a spodní část
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Počet pozic
15
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Rozteč
0,012" (0,30mm)
Jmenovitý proud (A)
0,3A na kontakt
Koncovka
Pájecí materiály
Tloušťka povrchu kontaktu
4,00µin (0,10µm)
Tloušťka FFC, FCB
0,20mm
Barva tělesa
Béžový
Výška nad deskou
0,035" (0,88mm)