RDAD-15S-LNA(4-40)(55)
Číslo produktu DigiKey
H122865-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RDAD-15S-LNA(4-40)(55)
Popis
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15 Poloha D-Sub Zásuvka, Samičí zásuvky Konektor
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RDAD-15S-LNA(4-40)(55) Modely
Kategorie
Koncovka
Pájecí materiály
Mfr
Průmyslové počítače
Ocelový, Poniklovaný
Řada
Povrch kontaktu
Zlatá
Balení
Nosič
Tloušťka povrchu kontaktu
8,00µin (0,203µm)
Stav součásti
Aktivní
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Provedení konektoru
Jmenovitý proud (A)
3A
Typ konektoru
Zásuvka, Samičí zásuvky
Jmenovité napětí
350V
Počet pozic
Barva
Černá
Počet řad
2
Dielektrický materiál
Polybutylentereftalát (PBT)
Způsob montáže
Materiál kontaktu
Fosforový bronz
Velikost pouzdra, uspořádání konektoru
2 (DA, A)
Provozní teplota
-55°C ~ 85°C