FH35C-41S-0.3SHW(99)
Číslo produktu DigiKey
H122278TR-ND - Páska a cívka (TR)
H122278CT-ND - Řezaná páska (CT)
H122278DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FH35C-41S-0.3SHW(99)
Popis
CONN FPC 41POS 0.3MM R/A
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
41 Poloha FPC Konektor Kontakty, Horní a spodní část 0,012" (0,30mm) Montáž na povrch, Pravý úhel
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
FH35C-41S-0.3SHW(99) Modely
Kategorie
Způsob zakončení kabelu
Zkosený
Výrobce
Hirose Electric Co Ltd
Materiál kontaktu
Fosforový bronz
Řada
Povrch kontaktu
Zlatá
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Materiál tělesa
Polymer se strukturou kapalného krystalu (LCP)
Stav součásti
Aktivní
Materiál aktuátoru
Polyamid (PA), Nylonový
Typ plochého konektoru
FPC
Jmenovité napětí
30V
Způsob montáže
Montáž na povrch, Pravý úhel
Provozní teplota
-55°C ~ 85°C
Typ konektoru/kontaktu
Kontakty, Horní a spodní část
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Počet pozic
41
Jmenovitý proud (A)
0,2A
Rozteč
0,012" (0,30mm)
Tloušťka povrchu kontaktu
1,25µin (0,03µm)
Koncovka
Pájecí materiály
Barva tělesa
Šedá
Tloušťka FFC, FCB
0,20mm
Barva aktuátoru
Černá
Výška nad deskou
0,035" (0,88mm)