FH34SRJ-7S-0.5SH(50)
Číslo produktu DigiKey
26-FH34SRJ-7S-0.5SH(50)TR-ND - Páska a cívka (TR)
26-FH34SRJ-7S-0.5SH(50)CT-ND - Řezaná páska (CT)
26-FH34SRJ-7S-0.5SH(50)DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FH34SRJ-7S-0.5SH(50)
Popis
CONN FFC FPC 7POS 0.5MM R/A
Podrobný popis
7 Poloha FFC, FPC Konektor Kontakty, Horní a spodní část 0,020" (0,50mm) Montáž na povrch, Pravý úhel
Modely EDA/CAD
FH34SRJ-7S-0.5SH(50) Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Jmenovité napětí
50V
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Počet pozic
7
Jmenovitý proud (A)
0,5A
Rozteč
0,020" (0,50mm)
Tloušťka povrchu kontaktu
1,97µin (0,050µm)
Tloušťka FFC, FCB
0,30mm
Výška nad deskou
0,039" (1,00mm)