FH34SRJ-16S-0.5SH(50)
Číslo produktu DigiKey
H125754TR-ND - Páska a cívka (TR)
H125754CT-ND - Řezaná páska (CT)
H125754DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FH34SRJ-16S-0.5SH(50)
Popis
CONN FFC FPC 16POS 0.5MM R/A
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
16 Poloha FFC, FPC Konektor Kontakty, Horní a spodní část 0,020" (0,50mm) Montáž na povrch, Pravý úhel
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
FH34SRJ-16S-0.5SH(50) Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Materiál kontaktu
Fosforový bronz
Výrobce
Hirose Electric Co Ltd
Povrch kontaktu
Zlatá
Řada
Materiál tělesa
Polymer se strukturou kapalného krystalu (LCP), Bez halogenů
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Materiál aktuátoru
Polyamid (PA), Nylonový
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Nulová síla pro vložení (ZIF)
Typ plochého konektoru
FFC, FPC
Jmenovité napětí
50V
Způsob montáže
Montáž na povrch, Pravý úhel
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Typ konektoru/kontaktu
Kontakty, Horní a spodní část
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Počet pozic
16
Jmenovitý proud (A)
0,5A
Rozteč
0,020" (0,50mm)
Tloušťka povrchu kontaktu
1,97µin (0,050µm)
Koncovka
Pájecí materiály
Barva tělesa
Šedá
Tloušťka FFC, FCB
0,30mm
Barva aktuátoru
Černá
Výška nad deskou
0,039" (1,00mm)