FH23-15S-0.3SHAW(05)
Číslo produktu DigiKey
HFQ515TR-ND - Páska a cívka (TR)
HFQ515CT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FH23-15S-0.3SHAW(05)
Popis
CONN FPC BOTTOM 15POS 0.3MM R/A
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15 Poloha FPC Konektor Kontakty, Spodní část 0,012" (0,30mm) Montáž na povrch, Pravý úhel
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
FH23-15S-0.3SHAW(05) Modely
Kategorie
Způsob zakončení kabelu
Zkosený
Výrobce
Hirose Electric Co Ltd
Materiál kontaktu
Fosforový bronz
Řada
Povrch kontaktu
Zlatá
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Materiál tělesa
Polymer se strukturou kapalného krystalu (LCP), Bez halogenů
Stav součásti
Zastaralé
Materiál aktuátoru
Typ plochého konektoru
FPC
Vlastnosti
Malá zásuvná síla (LIF)
Způsob montáže
Montáž na povrch, Pravý úhel
Jmenovité napětí
30V
Typ konektoru/kontaktu
Kontakty, Spodní část
Provozní teplota
-55°C ~ 85°C
Počet pozic
15
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Rozteč
0,012" (0,30mm)
Jmenovitý proud (A)
0,3A
Koncovka
Pájecí materiály
Barva tělesa
Béžový
Tloušťka FFC, FCB
0,20mm
Barva aktuátoru
Černá
Výška nad deskou
0,049" (1,25mm)