DF40C-30DP-0.4V-51
DF40C-30DP-0.4V-51
DF40C-30DP-0.4V(51)
Číslo produktu DigiKey
H11622TR-ND - Páska a cívka (TR)
H11622CT-ND - Řezaná páska (CT)
H11622DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DF40C-30DP-0.4V(51)
Popis
CONN PLUG 30POS SMD GOLD
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
30 Polohový konektor Zástrčka, Vnější kontakty objímky Montáž na povrch Zlatá
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DF40C-30DP-0.4V(51) Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Počet řad
2
Výrobce
Hirose Electric Co Ltd
Způsob montáže
Montáž na povrch
Řada
Vlastnosti
Přidržovací zařízení pro pájení
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Povrch kontaktu
Zlatá
Stav součásti
Aktivní
Tloušťka povrchu kontaktu
2,00µin (0,051µm)
Typ konektoru
Zástrčka, Vnější kontakty objímky
Kontaktní výška při spojení
1,5mm, 2mm, 2,5mm, 3mm, 3,5mm, 4mm
Počet pozic
30
Výška nad deskou
0,045" (1,14mm)
Rozteč
0,016" (0,40mm)