DF19G-30S-1C(06)
Číslo produktu DigiKey
26-DF19G-30S-1C(06)-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DF19G-30S-1C(06)
Popis
CONN PLUG HSG 30POS 1.00MM
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
30 Obdélníkové konektory - tělesa Zástrčka Béžový 0,039" (1,00mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DF19G-30S-1C(06) Modely
Kategorie
Rozteč
0,039" (1,00mm)