S3STM500HIRHSF1
Číslo produktu DigiKey
S3STM500HIRHSF1-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
S3STM500HIRHSF1
Popis
CABLE TIE HLDR DUAL PUSH MNT BLK
Standardní dodací lhůta výrobce
2 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Duální otvor Držák stahovací pásky Černá Zasouvací - jedle
Kategorie
Velikost / rozměry
1,97" D x 0,87" Š x 2,17" V (50,0mm x 22,0mm x 55,0mm)
Výrobce
HellermannTyton
Pro použití s/související produkty
Stahovací pásky do šířky 0,500" (12,7mm)