REZ200.NB3P
Číslo produktu DigiKey
1436-1335-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
REZ200.NB3P
Popis
STD PINCH RELEAS BLK 30LB 7.87"
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Standardní, Uvolnění stisknutím Černá 1,97" (50,00mm) 0,185" (4,70mm) 30lbs (13,61kg)
Kategorie
Šírka
0,185" (4,70mm)
Výrobce
HellermannTyton
Délka - skutečná
0,656' (200,00mm, 7,87")
Balení
Sáček
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Stav součásti
Aktivní
Pevnost v tahu
30lbs (13,61kg)
Typ stahovací pásky pro vodič / kabel
Standardní, Uvolnění stisknutím
Materiál
Polyamid (PA66), Nylon 6/6
Délka - přibližná
7,75"
Barva
Černá
Průměr svazku
1,97" (50,00mm)