S7181-45R
Číslo produktu DigiKey
952-2738-2-ND - Páska a cívka (TR)
952-2738-1-ND - Řezaná páska (CT)
952-2738-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
S7181-45R
Popis
RFI SHLD FINGER PHOS GOLD SOLDER
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
RFI Prst stínění Fosforový bronz Zlatá Pájecí materiály
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
S7181-45R Modely
Kategorie
Výška
0,177" (4,50mm)
Výrobce
Harwin Inc.
Materiál
Fosforový bronz
Řada
Pokovení
Zlatá
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pokovení - tloušťka
Flash
Stav součásti
Aktivní
Metoda připevnění
Pájecí materiály
Typ
Prst stínění
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Šírka
0,091" (2,30mm)
Základní číslo produktu
Délka
0,181" (4,60mm)