S01-30200500
S01-30200500
EMC/RFI Shield Can Clips | Datasheet Preview
S01-30200500
Číslo produktu DigiKey
952-2640-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
S01-30200500
Popis
RF SHIELD 0.8" X 1.181" SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
RF stínění CAN 0,787" (20,00mm) X 1,181" (30,00mm) Nevětraný Montáž na povrch
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
S01-30200500 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Výška - celková
0,200" (5,08mm)
Výrobce
Harwin Inc.
Délka - celková
1,181" (30,00mm)
Řada
Šířka - celková
0,787" (20,00mm)