R25-3000302
Číslo produktu DigiKey
R25-3000302-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
R25-3000302
Popis
HEX STANDOFF M2.5X0.45 BRASS 3MM
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Šestihranný rozpěrný šroub Závitový M2.5x0.45 Mosaz 0,118" (3,00mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
R25-3000302 Modely
Kategorie
Šroub, velikost závitu
Mfr
Průměr - vnější
0,217" (5,50mm) šestihr.
Řada
Odstup od desky
0,118" (3,00mm)
Balení
Hromadné balení
Délka - celková
0,315" (8,00mm)