M83-LML3M7N54-0000-000
Číslo produktu DigiKey
M83-LML3M7N54-0000-000-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
M83-LML3M7N54-0000-000
Popis
CONN HEADER R/A 54POS 2MM
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor, Pravý úhel 54 position 0,079" (2,00mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
M83-LML3M7N54-0000-000 Modely
Kategorie
Způsob upevnění
Závitový
Mfr
Délka kontaktu - kolík
0,157" (4,00mm)
Řada
Výška izolace
0,303" (7,70mm)
Balení
Nosič
Tvar kontaktu
Kruhový
Stav součásti
Aktivní
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Typ konektoru
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
29,5µin (0,75µm)
Typ kontaktu
Samčí pin
Materiál kontaktu
Fosforový bronz
Rozteč - kontakty
Materiál izolace
Polyfenylensulfid (PPS), Vyplněný sklem
Počet pozic
Vlastnosti
Zajišťovací příruba, Montážní příruba, Montážní materiál
Počet řad
3
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Rozteč řad - kontaktní spojení
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Počet zatížených pozic
Vše
Barva izolace
Černá
Provedení
Jmenovitý proud (A)
2,2A na kontakt
Krytí
Opláštěný - 4 stěny
Jmenovité napětí
800V