M80-FE22668F2-0450L
Číslo produktu DigiKey
952-M80-FE22668F2-0450L-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
M80-FE22668F2-0450L
Popis
CBL ASSY 2MM 26POS FMALE TO WIRE
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
26 Polohová kabelová sestava obdélníková Zásuvka / jednotlivé vodiče 1,48' (450,00mm)
Kategorie
Rozteč - konektor
0,079" (2,00mm)
Výrobce
Harwin Inc.
Délka
1,48' (450,00mm)