M80-FC22668F2-0150L
Číslo produktu DigiKey
952-M80-FC22668F2-0150L-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
M80-FC22668F2-0150L
Popis
CBL J-TEK FMALE 20POS 150MM
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
26 Polohová kabelová sestava obdélníková Zásuvka / jednotlivé vodiče 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategorie
Počet řad
2
Výrobce
Harwin Inc.
Rozteč - konektor
0,079" (2,00mm)
Řada
Délka
0,492' (150,00mm, 5,91")