M80-5300642
Číslo produktu DigiKey
952-1016-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
M80-5300642
Popis
CONN HEADER R/A 6POS 2MM
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor, Pravý úhel 6 position 0,079" (2,00mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
M80-5300642 Modely
Kategorie
Délka kontaktu - kolík
0,118" (3,00mm)
Mfr
Výška izolace
0,218" (5,55mm)
Řada
Tvar kontaktu
Kruhový
Balení
Trubice
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Stav součásti
Aktivní
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
29,5µin (0,75µm)
Typ konektoru
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Typ kontaktu
Samčí pin
Materiál kontaktu
Fosforový bronz
Rozteč - kontakty
Materiál izolace
Polyfenylensulfid (PPS), Vyplněný sklem
Počet pozic
Vlastnosti
Klíčovací zářez, Zajišťovací příruba
Počet řad
2
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Rozteč řad - kontaktní spojení
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Počet zatížených pozic
Vše
Barva izolace
Černá
Provedení
Jmenovitý proud (A)
2,2A
Krytí
Opláštěný - 4 stěny
Jmenovité napětí
800V