M80-4622005
Číslo produktu DigiKey
M80-4622005-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
M80-4622005
Popis
CONN RCPT 20POS CRIMP 22AWG GOLD
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
20 Polohový obdélník Zásuvka Konektor Krimpovací Zlatá 22AWG
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
M80-4622005 Modely
Způsob montáže
Montáž na panel
Výrobce
Harwin Inc.
Způsob upevnění
Pojistná podložka šroubu
Řada
Kabelová koncovka
Krimpovací
Balení
Hromadné balení
Typ vodiče
Nespojitý
Stav součásti
Aktivní
Velikost vodiče
22AWG
Typ konektoru
Zásuvka
Vlastnosti
Distanční sloupky pro konektory, Polarizační klíč
Typ kontaktu
Samičí zásuvka
Povrch kontaktu
Zlatá
Počet pozic
20
Tloušťka povrchu kontaktu
11,8µin (0,30µm)
Rozteč
0,079" (2,00mm)
Barva
Černá
Počet řad
2
Základní číslo produktu
Rozteč řad
0,079" (2,00mm)