M80-4201201
Číslo produktu DigiKey
M80-4201201-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
M80-4201201
Popis
CONN RCPT 12POS 0.079 GOLD PCB
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
12 Poloha Zásuvka Konektor 0,079" (2,00mm) Průchozí otvor Zlatá
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
M80-4201201 Modely
Kategorie
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
12,0µin (0,30µm)
Mfr
Barva izolace
Černá
Řada
Výška izolace
0,205" (5,20mm)
Balení
Trubice
Délka kontaktu - kolík
0,118" (3,00mm)
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Typ konektoru
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Typ kontaktu
Samičí zásuvka
Povrch kontaktu - kolík
Cín-olovo
Provedení
Karta na kartu nebo kabel
Kontaktní výška při spojení
7,3mm, 7,55mm
Počet pozic
Vlastnosti
Distanční sloupky pro konektory, Zajišťovací příruba, Montážní příruba, Polarizační klíč
Počet zatížených pozic
Vše
Jmenovité napětí
120V
Rozteč - kontakty
Aplikace
Automobilový průmysl, Univerzální, Vojenství
Počet řad
2
Materiál izolace
Polyfenylensulfid (PPS), Vyplněný sklem
Rozteč řad - kontaktní spojení
0,079" (2,00mm)