M80-4000000F3-02-305-00-000
Číslo produktu DigiKey
M80-4000000F3-02-305-00-000-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
M80-4000000F3-02-305-00-000
Popis
CONN RCPT 2POS CRIMP GOLD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Polohový obdélník Zásuvka Konektor Krimpovací Zlatá
Kategorie
Počet řad
1
Výrobce
Harwin Inc.
Způsob montáže
Montáž na panel
Řada
Způsob upevnění
Pojistná podložka šroubu
Balení
Hromadné balení
Kabelová koncovka
Krimpovací
Stav součásti
Zastaralé
Typ vodiče
Koaxiální
Typ konektoru
Zásuvka
Vlastnosti
Distanční sloupky pro konektory, Polarizační klíč
Typ kontaktu
Samičí zásuvka, Koaxiální
Povrch kontaktu
Zlatá
Počet pozic
2
Barva
Černá
Rozteč
0,157" (4,00mm)