M80-4000000F2-02-327-00-000
M80-4000000F2-02-327-00-000
Harwin’s Company Overview
M80-4000000F2-02-327-00-000
Číslo produktu DigiKey
952-3533-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
M80-4000000F2-02-327-00-000
Popis
CONN RCPT 2POS SLDR 16AWG GOLD
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Polohový obdélník Zásuvka Konektor Pájecí materiály Zlatá 16AWG
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
M80-4000000F2-02-327-00-000 Modely
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Výrobce
Harwin Inc.
Způsob upevnění
Pojistná podložka šroubu
Řada
Kabelová koncovka
Pájecí materiály
Balení
Hromadné balení
Typ vodiče
Nespojitý
Stav součásti
Aktivní
Velikost vodiče
16AWG
Typ konektoru
Zásuvka
Vlastnosti
Distanční sloupky pro konektory
Typ kontaktu
Samičí zásuvka, Výkon
Povrch kontaktu
Zlatá
Počet pozic
2
Barva
Černá
Rozteč
0,157" (4,00mm)