M50-3530842
Číslo produktu DigiKey
952-3603-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
M50-3530842
Popis
CONN HEADER VERT 8POS 1.27MM
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 8 position 0,050" (1,27mm)
Modely EDA/CAD
M50-3530842 Modely
Kategorie
Délka kontaktu - spojovací část
0,118" (3,00mm)
Mfr
Délka kontaktu - kolík
0,091" (2,30mm)
Řada
Celková délka kontaktů
0,248" (6,30mm)
Balení
Krabice
Výška izolace
0,039" (1,00mm)
Materiál kontaktu
Mosaz
Počet pozic
Materiál izolace
Polyamid (PA9T), Nylon 9T
Počet řad
1
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Jmenovitý proud (A)
1A na kontakt
Způsob montáže
Kontaktní výška při spojení
3,10mm, 4,60mm, 5,40mm