M50-3140345
Číslo produktu DigiKey
952-3591-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
M50-3140345
Popis
CONN RCPT 3POS 0.05 GOLD SMD
Podrobný popis
3 Poloha Zásuvka Konektor 0,050" (1,27mm) Montáž na povrch Zlatá
Modely EDA/CAD
M50-3140345 Modely
12,0µin (0,30µm)
Balení
Trubice
Výška izolace
0,134" (3,40mm)
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Provedení
Deska k desce
Jmenovitý proud (A)
1A
Počet pozic
Jmenovité napětí
500VAC