M50-3132045
Číslo produktu DigiKey
952-3589-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
M50-3132045
Popis
CONN RCPT 20POS 0.05 GOLD SMD
Podrobný popis
20 Poloha Zásuvka, Vstup zdola nebo shora Konektor 0,050" (1,27mm) Montáž na povrch Zlatá
Modely EDA/CAD
M50-3132045 Modely
12,0µin (0,30µm)
Balení
Trubice
Výška izolace
0,079" (2,00mm)
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Povrch kontaktu - kolík
Zlatá
Provedení
Deska k desce
Kontaktní výška při spojení
3,1mm, 3,6mm, 3,8mm
Počet pozic
Jmenovitý proud (A)
1A
Počet zatížených pozic
Vše
Jmenovité napětí
500VAC