M40-3100445R
Číslo produktu DigiKey
952-1664-2-ND - Páska a cívka (TR)
952-1664-1-ND - Řezaná páska (CT)
952-1664-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
M40-3100445R
Popis
CONN RCPT 8POS 0.039 GOLD SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
8 Poloha Zásuvka Konektor 0,039" (1,00mm) Montáž na povrch Zlatá
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
M40-3100445R Modely
Kategorie
Způsob upevnění
Dvojčinný
Mfr
Povrch kontaktu - spojovací část
Řada
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
Flash
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Barva izolace
Černá
Stav součásti
Aktivní
Výška izolace
0,089" (2,26mm)
Typ konektoru
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Typ kontaktu
Samičí zásuvka
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Provedení
Deska k desce
Kontaktní výška při spojení
4,25mm
Počet pozic
Vlastnosti
Vedení desky, Osazovací provedení
Počet zatížených pozic
Vše
Jmenovitý proud (A)
1A
Rozteč - kontakty
Aplikace
Univerzální, Průmyslové, Telekomunikace
Počet řad
2
Materiál izolace
Polyamid (PA6T), Nylon 6T, Vyplněný sklem
Rozteč řad - kontaktní spojení
0,039" (1,00mm)