M22-2032005
Číslo produktu DigiKey
952-3324-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
M22-2032005
Popis
CONN HEADER R/A 20POS 2MM
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor, Pravý úhel 20 position 0,079" (2,00mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
M22-2032005 Modely
Kategorie
Koncovka
Pájecí materiály
Mfr
Způsob upevnění
Dvojčinný
Řada
Délka kontaktu - spojovací část
0,138" (3,50mm)
Balení
Hromadné balení
Délka kontaktu - kolík
0,118" (3,00mm)
Stav součásti
Aktivní
Výška izolace
0,079" (2,00mm)
Typ konektoru
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Typ kontaktu
Samčí pin
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Rozteč - kontakty
Materiál kontaktu
Fosforový bronz
Počet pozic
Materiál izolace
Polyamid (PA6T), Nylon 6T
Počet řad
1
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Počet zatížených pozic
Vše
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Provedení
Barva izolace
Černá
Krytí
Neopláštěný
Jmenovitý proud (A)
1A na kontakt