M22-1920005
Číslo produktu DigiKey
952-1309-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
M22-1920005
Popis
CONN JUMPER SHORTING GOLD RED
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 (1 x 2) Polohový bočníkový konektor Červená Otevřená horní část 0,079" (2,00mm) Zlatá
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
M22-1920005 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Výška
0,138" (3,50mm)
Výrobce
Harwin Inc.
Povrch kontaktu
Zlatá
Řada
Tloušťka povrchu kontaktu
5,11µin (0,130µm)
Balení
Hromadné balení
Barva
Červená
Stav součásti
Aktivní
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Typ
Otevřená horní část
Materiál tělesa
Polyester, Vyplněný sklem
Pohlaví
Samičí zásuvky
Jmenovité napětí
250V
Počet pozic nebo pinů (rastr)
2 (1 x 2)
Jmenovitý proud (A)
2A
Rozteč
0,079" (2,00mm)