M20-9731045
Číslo produktu DigiKey
952-1841-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
M20-9731045
Popis
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 10 position 0,100" (2,54mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
M20-9731045 Modely
Kategorie
Způsob upevnění
Dvojčinný
Mfr
Délka kontaktu - spojovací část
0,276" (7,00mm)
Řada
Délka kontaktu - kolík
0,122" (3,10mm)
Balení
Hromadné balení
Celková délka kontaktů
0,496" (12,60mm)
Stav součásti
Aktivní
Výška izolace
0,100" (2,54mm)
Typ konektoru
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Typ kontaktu
Samčí pin
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Rozteč - kontakty
Materiál kontaktu
Mosaz
Počet pozic
Materiál izolace
Polyamid (PA6T), Nylon 6T
Počet řad
1
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Počet zatížených pozic
Vše
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Provedení
Barva izolace
Černá
Krytí
Neopláštěný
Jmenovitý proud (A)
3A na kontakt
Způsob montáže
Kontaktní výška při spojení
10,04mm, 10,64mm, 11,04mm, 16,54mm