M20-7822046
M20-7822046
Harwin’s Company Overview
M20-7822046
Číslo produktu DigiKey
952-1905-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
M20-7822046
Popis
CONN RCPT 20POS 0.1 TIN PCB
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
20 Poloha Zásuvka Konektor 0,100" (2,54mm) Průchozí otvor Cín
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
M20-7822046 Modely
Kategorie
Povrch kontaktu - spojovací část
Mfr
Barva izolace
Černá
Řada
Výška izolace
0,335" (8,51mm)
Balení
Trubice
Délka kontaktu - kolík
0,118" (3,00mm)
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Typ konektoru
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Typ kontaktu
Samičí zásuvka
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Provedení
Karta na kartu nebo kabel
Kontaktní výška při spojení
11,04mm, 12,63mm
Počet pozic
Jmenovitý proud (A)
3A
Počet zatížených pozic
Vše
Jmenovité napětí
1000V