G125-MW10150F94 je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
MFR Recommended
Harwin Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
Bílá 26AWG Přívod propojky Zásuvka/pin Zlatá 5,90" (149,86mm)
Harwin’s Company Overview
G125-MW10150F94
Číslo produktu DigiKey
952-2482-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
G125-MW10150F94
Popis
1.25MM M/F ON 26AWG 150MM
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Velikost vodiče
26AWG
Výrobce
Harwin Inc.
Povrch kontaktu
Zlatá
Řada
Barva
Bílá
Balení
Hromadné balení
Tloušťka povrchu kontaktu
8,0µin (0,20µm)
Stav součásti
Zastaralé
Počet řad
1
Kontaktové zakončení
Zásuvka/pin
Počet vodičů
1
Délka
5,90" (149,86mm)