G125-MV11205M2P
G125-MV11205M2P
Harwin Gecko Screw-Lok Series | Digi-Key Daily
G125-MV11205M2P
Číslo produktu DigiKey
952-3632-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
G125-MV11205M2P
Popis
CONN HEADER VERT 12POS 1.25MM
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 12 position 0,049" (1,25mm)
Modely EDA/CAD
G125-MV11205M2P Modely
Kategorie
Koncovka
Pájecí materiály
Mfr
Způsob upevnění
Závitový
Řada
Délka kontaktu - kolík
0,118" (3,00mm)
Balení
Hromadné balení
Výška izolace
0,193" (4,90mm)
Samčí pin
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
8,00µin (0,203µm)
Vlastnosti
Zajišťovací příruba, Montážní příruba, Osazovací provedení
Rozteč řad - kontaktní spojení
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C
Jmenovitý proud (A)
2A