G125-MS12605M2P
Číslo produktu DigiKey
952-3677-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
G125-MS12605M2P
Popis
CONN HEADER SMD 26POS 1.25MM
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Montáž na povrch 26 position 0,049" (1,25mm)
Modely EDA/CAD
G125-MS12605M2P Modely
Kategorie
Způsob upevnění
Závitový
Mfr
Výška izolace
0,193" (4,90mm)
Balení
Hromadné balení
Aktivní
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
8,00µin (0,203µm)
Vlastnosti
Zajišťovací příruba, Montážní příruba, Osazovací provedení
Počet pozic
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C
Jmenovitý proud (A)
2A na kontakt
Provedení
Jmenovité napětí
450V
Krytí
Opláštěný - 4 stěny
Kontaktní výška při spojení
7,35mm, 7,45mm, 7,8mm