G125-MH11005L3P
Číslo produktu DigiKey
952-2704-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
G125-MH11005L3P
Popis
CONN HEADER R/A 10POS 1.25MM
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor, Pravý úhel 10 position 0,049" (1,25mm)
Modely EDA/CAD
G125-MH11005L3P Modely
Kategorie
Způsob upevnění
Západkový zámek
Mfr
Délka kontaktu - kolík
0,130" (3,30mm)
Řada
Výška izolace
0,219" (5,56mm)
Balení
Pásek
Typ konektoru
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
8,00µin (0,203µm)
Vlastnosti
Přidržovací zařízení pro pájení
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C
Jmenovitý proud (A)
2A
Krytí
Opláštěný - 4 stěny
Jmenovité napětí
250V