G125-MH10805M4-1AD1ADP
Číslo produktu DigiKey
952-G125-MH10805M4-1AD1ADP-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
G125-MH10805M4-1AD1ADP
Popis
CONN HDR 2PWR 8SIG PCB R/A
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor, Pravý úhel 10 (8 + 2 napájení) position 0,049" (1,25mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
G125-MH10805M4-1AD1ADP Modely
Kategorie
Způsob upevnění
Pojistná podložka šroubu
Mfr
Délka kontaktu - kolík
0,130" (3,30mm)
Řada
Výška izolace
0,207" (5,25mm)
Balení
Pásek
Tvar kontaktu
Kruhový
Stav součásti
Aktivní
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Typ konektoru
Povrch kontaktu - kolík
Zlatá
Typ kontaktu
Samčí pin
Materiál kontaktu
Fosforový bronz
Rozteč - kontakty
Materiál izolace
Polyamid (PA4T), Nylon 4T, Vyplněný sklem, Bez halogenů
Počet pozic
Vlastnosti
Zajišťovací příruba, Montážní příruba, Osazovací provedení, Polarizační klíč
Počet řad
2
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C
Rozteč řad - kontaktní spojení
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Počet zatížených pozic
Vše
Barva izolace
Zelená
Provedení
Jmenovitý proud (A)
2A, 10A
Krytí
Opláštěný - 4 stěny
Jmenovité napětí
450V