G125-FV104F1-04AB000P
Číslo produktu DigiKey
952-G125-FV104F1-04AB000P-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
G125-FV104F1-04AB000P
Popis
CONN HDR FMALE 4PWR + 4SIGNAL
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
8 (4 + 4 napájení) Poloha Zásuvka Konektor 0,049" (1,25mm) Průchozí otvor Zlatá
Modely EDA/CAD
G125-FV104F1-04AB000P Modely
Kategorie
Koncovka
Mfr
Způsob upevnění
Pojistná podložka šroubu
Balení
Pásek
Výška izolace
0,207" (5,25mm)
Typ konektoru
Délka kontaktu - kolík
0,118" (3,00mm)
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C
Vlastnosti
Distanční sloupky pro konektory, Zajišťovací příruba, Polarizační klíč
Rozteč - kontakty
Jmenovitý proud (A)
2A, 10A
Materiál izolace
Polyamid (PA4T), Nylon 4T
Rozteč řad - kontaktní spojení
0,049" (1,25mm)