G125-FV104F1-02AB000P
Číslo produktu DigiKey
952-G125-FV104F1-02AB000P-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
G125-FV104F1-02AB000P
Popis
CONN HDR FMALE 2PWR + 4SIGNAL
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
6 (4 + 2 napájení) Poloha Zásuvka Konektor 0,049" (1,25mm) Průchozí otvor Zlatá
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
G125-FV104F1-02AB000P Modely
Kategorie
Koncovka
Mfr
Způsob upevnění
Pojistná podložka šroubu
Řada
Povrch kontaktu - spojovací část
Balení
Pásek
Barva izolace
Zelená
Stav součásti
Aktivní
Výška izolace
0,207" (5,25mm)
Typ konektoru
Délka kontaktu - kolík
0,118" (3,00mm)
Typ kontaktu
Samičí zásuvka
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C
Provedení
Karta na kartu nebo kabel
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Počet pozic
Povrch kontaktu - kolík
Zlatá
Počet zatížených pozic
Vše
Vlastnosti
Distanční sloupky pro konektory, Zajišťovací příruba, Polarizační klíč
Rozteč - kontakty
Jmenovitý proud (A)
2A, 10A
Počet řad
2
Materiál izolace
Polyamid (PA4T), Nylon 4T
Rozteč řad - kontaktní spojení
0,049" (1,25mm)