G125-FS11005L0P
G125-FS11005L0P
Harwin’s Company Overview
G125-FS11005L0P
Číslo produktu DigiKey
952-2618-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
G125-FS11005L0P
Popis
CONN RCPT 10POS 0.049 GOLD SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 Poloha Zásuvka Konektor 0,049" (1,25mm) Montáž na povrch Zlatá
Modely EDA/CAD
G125-FS11005L0P Modely
Kategorie
Způsob upevnění
Držák západky
Balení
Pásek
Výška izolace
0,207" (5,25mm)
Typ konektoru
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C
Vlastnosti
Osazovací provedení, Polarizační klíč
Jmenovitý proud (A)
2A
Rozteč - kontakty
Aplikace
Automobilový průmysl, Univerzální
Rozteč řad - kontaktní spojení
0,049" (1,25mm)