G125-32496M1-01-08-01
Číslo produktu DigiKey
952-G125-32496M1-01-08-01-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
G125-32496M1-01-08-01
Popis
CONN PLUG HSG 10POS 1.25MM
Podrobný popis
10 (8 + 2 napájení) Obdélníkové konektory - tělesa Zástrčka Zelená 0,049" (1,25mm)
Modely EDA/CAD
G125-32496M1-01-08-01 Modely
Rozteč řad
0,049" (1,25mm)
Mfr
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Balení
Sáček
Vlastnosti
Závitové vložky, Polarizační klíč
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C
Rozteč
0,049" (1,25mm)