G125-3241096M2
G125-3241096M2
Harwin’s Company Overview
G125-3241096M2
Číslo produktu DigiKey
952-4045-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
G125-3241096M2
Popis
CONN PLUG HSG 10POS 1.25MM
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 Obdélníkové konektory - tělesa Zástrčka Zelená 0,049" (1,25mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
G125-3241096M2 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Rozteč řad
0,049" (1,25mm)
Mfr
Způsob montáže
Montáž na panel
Řada
Koncovka kontaktu
Krimpovací
Balení
Sáček
Způsob upevnění
Pojistná podložka šroubu
Stav součásti
Aktivní
Barva
Zelená
Typ konektoru
Vlastnosti
Zajišťovací příruba, Montážní příruba, Polarizační klíč, Závitové vložky
Typ kontaktu
Samčí pin
Materiál izolace
Polyamid (PA4T), Nylon 4T, Vyplněný sklem, Bez halogenů
Počet pozic
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C
Rozteč
0,049" (1,25mm)